KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507235
nr 1550 7235
Sven Johansson, Signerad, interiör. Olja på duk, 36x39 cm, yttermått inklusive ram: 56x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:31:08
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr